Přehled zpráv emailem
Telefon
04. 7. 2020

Rekodifikace stavebního práva: zrychlení výstavby nebo poškození životního prostředí a dalších veřejných zájmů? Ohlédnutí za seminářem

Napsal(a) Praha

Ve čtvrtek 2.7. proběhl v prostorech parlamentu seminář k rekodifikaci stavebního zákona. Seminář se konal pod záštitou Dany Balcarové, předsedkyně sněmovního výboru pro životní prostředí, Jitky Seitlové, senátorky a členky senátního výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí a Jana Chvojky, místopředsedy sněmovního ústavně právního výboru. Jsme rádi, že jsme se mohli spolupodílet na organizaci semináře. 

Za spolek Arnika vystoupil Václav Orcígr, který v úvodu semináře představil dílčí analýzu Dlouhé povolování výstavby v Česku: Data, praxe a nová legislativa. Děkujeme všem zúčastněným za příspěvky, i podnětnou diskusi. Více k problematice si můžete přečíst zde. Prezentace přednášejících naleznete níže. K dispozici jsou také na stránkách výboru, doplněné o kompletní audio záznam.  Na stránkách Arniky je k dispozici fotogalerie ke shlédnutí.

Zařazeno v kategorii Novinky Zobrazeno 124 krát