Přehled zpráv emailem
Telefon
03. 8. 2015 aktualizováno 04. 8. 2015

Park nebo parkoviště? Připomínkujte právě teď!

Napsala

Auta nebo park? Nové obchody? Více prostoru pro nové byty? Silnice do zeleně? Legalizace úprav územního plánu? To všechno přináší jedna z největších změn územního plánu, která se na webu magistrátu skrývá pod nenápadným číslem Z 2832.

Právě teď mají občané možnost napsat magistrátu, co by se mělo řešit jinak. Přečtěte si připomínky, které jsme napsali, a inspirujte se. Napsat svým politikům může každý.

Připomínky si můžete přečíst zde (více o velké změně územního plánu) nebo si stáhnout celý dokument, který najdete dole v příloze.

Podrobnější informace:

Více informací z magistrátního webu.

Termín pro posílání připomínek je 14. 8. 2015

Připomínky můžete posílat písemně nebo datovou schránkou. Můžete je na magistrát donést i osobně.

Kam posílat?

Magistrát hl. m. Prahy

Odbor územního rozvoje

Jungmannova 35/29

Praha 1 111 21

Připomínky můžete posílat i datovou schránkou na 48ia97h

Dodáváme, že teď se jedná o první verzi návrhu. Teprve poté, co budou do návrhu zapracovány připomínky občanů a městských částí a stanoviska dotčených orgánů, bude připraven finální návrh. Pak proběhne veřejné projednání. Proces budeme nadále sledovat a včas informovat.

Ke stažení:
Vendula Zahumenská

V Arnice působí od jara 2012 jako právnička Centra pro podporu občanů. Zabývá se především územním plánováním a účastí veřejnosti v rozhodovacích procesech. Předtím šest let pracovala v Ekologickém právním servisu, nejdřív jako dobrovolnice během studií, po promoci nastoupila jako právnička.

Zařazeno v kategorii Novinky Zobrazeno 1567 krát